Perfect Masaż

Witam,
kieruję swoją ofertę do Panów, którzy pragną prawdziwego masażu u profesjonalnej i wykwalifikowanej masażystki. W tym roku ukończyłam studia, w między czasie zdobyłam liczne dyplomy i certyfikaty z masażu. Masaż to moja pasją, wykonuję go z niezwykłą starannością i profesjonalizmem.
Masaż wykonuję na profesjonalnym stole do masażu, używam do masażu wysokiej jakości oliwek tylko i wyłącznie renomowanych firm kosmetycznych, które nie zostawiają tłustej powłoki na skórze, bezzapachowych.

Do wyboru mają Panowie:
– masaż relaksacyjny z hinduskim masażem głowy i odprężającym masażem pleców.
– masaż relaksacyjny pałeczkami bambusowymi i miotełkami z użyciem ciepłej, podgrzanej oliwki.
– masaż klasyczny
– masaż klasyczny z elementami masażu sportowego( polecany po wysiłku i przed wysiłkiem)
– masaż ZEN z relaksacyjnym masażem stóp.
– masaż odprężający, antystresowy z użyciem stempli (mieszanka ziół aromatycznych)
– aromaterapeutyczny masaż z użyciem oleju ylang ylang.( afrodyzjak erotyczny)
– masaż bańką chińską.

Do każdego masażu na życzenie klienta indywidualnie, masaż prostaty. Przy tym masażu używam jednorazowych rękawiczek dodatkowo masaż pośladków i bardzo dokładnie wymasowane są uda i pachwiny.

Wykonuję również masaż części intymnych oraz erogennych.

Wysoka jakość , wysoka kultura osobista, bogate doświadczenie, niezwykły wdzięk i charyzma to tylko jedne z nielicznych atutów mojej osoby.

Proszę umawiać się na konkretne terminy po uprzednim potwierdzeniu, z góry dziękuje.

Zapraszam serdecznie i pozdrawiam

P. S. Cena podana na portalu obejmuje 45 minutowy masaż relaksacyjny z masażem części intymnych. Pozostałe masaże cena 200zł.

SEKS WYKLUCZONY.

Szczegóły

Miasto: Piekary Śląskie, województwo śląskie Status związku: licencjat Zasadność: Heteroseksualiści Długość: 150 - 155 cm Postawa: Normalna Szkolenie: Nr Kolor włosów: Brązowy Palenie tytoniu: Nr BDSM: Nr Rozmiar miseczki: A80 Ogolony: Tak Kolczyki: Tak Tatuaże: Nr