Pani Prezes – pragnę

Witam wszystkich koneserów atrakcyjnych i reprezentacyjnych kobiet o wysokiej kulturze osobistej. Jestem zgrabną, długonogą panią prezes o bardzo kobiecych kształtach.Przechadzając się po moim biurze czuję wzrok mężczyzn oplatający mnie od stóp do głów
– w myślach rozrywają moje czarne pończochy, szpilki powodują zawrót głowy, obcisła biznesowa spódnica opina się na moich kształtnych pośladkach i podkreśla powabne wcięcie w talii…Spod białej koszulki delikatnie wysuwają się jędrne piersi, od których pracownikom trudno oderwać oczy, jednak z uwagi na moją wysoką pozycję spłoszeni chowają wzrok. W powietrzu czuć unoszące się feromony, fantazje erotyczne, czuję zapach podniecenia.
Nie wiedzą oni o tym, że pod biznesowym wcieleniem kryje się we mnie dzika tygrysica, uwielbiam ostry seks, a zakazany owoc kusi bardziej.
Potrafię być też słodka i urocza. Namiętność to mój znak rozpoznawczy, a rozkosz to moje drugie ja. Zasmakuj obu moich nektarów szczęścia. Nasze spotkanie będzie naszym wspólnym rajem uniesienia.
Zapraszam Cię na erotyczne, zmysłowe spotkanie, sprawmy sobie dzisiaj dzień rozkoszy…

Szczegóły

Miasto: Ciechanów, Mazowsze Status związku: Pojedynczy Zasadność: Heteroseksualiści Długość: 160 - 165 cm Postawa: Slim Szkolenie: Brak wykształcenia Kolor włosów: Brązowy Palenie tytoniu: Nr BDSM: Nr Rozmiar miseczki: D75 Ogolony: Tak Kolczyki: Nr Tatuaże: Nr