Monika prywatnie

Witam,Jeżeli chcesz przeżyć coś niezwykłego z fajną dziewczyną, to proszę o kontakt. Jestem dyskretna i bardzo zadbana. Nie traktuję moich randek jak pracę. Jestem otwarta na wiele propozycji, aczkoliwek klimaty BDSM są poza moim kręgiem zainteresowań. Chciałabym traktować naszą randkę jako dyskretne rande vous. Preferuję namiętny, niemal tantryczny sesk. Liczę na kontakt z mężczyzną z klasą. Szukającego czegoś wyjątkowego. Mającego czas na nieśpieszne spotkanie. Nie wykluczam stałego sponsoringu z tylko jednym panem. PS. Rozmowy mało kulturalne rozłączam bez uprzedzenia.

NIE MAM LOKUM- TYLKO WYJAZDY (BARDZO BYM PROSIŁA O UMAWIANIE SIĘ Z 2-3 GODZINNYM WYPRZEDZENIEM Z PODANIEM NUMERU POKOJU I HOTELU). PREFERUJĘ SPOTKANIA TRWAJĄCE 2-3 GODZINY. DZIĘKUJĘ!

Dziś tj. 25. 10, będę mieć lokum. Zapraszam do umówiena się.

Szczegóły

Miasto: Starachowice, Świętokrzyskie Status związku: Pojedynczy Zasadność: Heteroseksualiści Długość: 170 - 175 cm Postawa: Slim Szkolenie: Szkolnictwo podstawowe Kolor włosów: Czarny Palenie tytoniu: Nr BDSM: Tak Rozmiar miseczki: E80 Ogolony: Tak Kolczyki: Nr Tatuaże: Nr