Emilia 20

Witam wszystkich koneserów długonogich i oczywiście pięknych kobiet. Jestem wysoką, reprezentacyjną dziewczyną odznaczająca się wysoka kulturą osobista i klasą. Mam ładne i smukłe ciało, piękne i jędrnepiersi, które dostarczą Tobie rozkoszy na najwyższym poziomie. Jestem jedynym wspaniałym diamentem, który poza uroda posiada też niebanalną osobowość i klasę, co czyni mnie wyjątkową. Spotkanie ze mną jest jak randka, na której potraktuję Cię uśmiechem, taktem, ciepłem i zaangażowaniem. W trakcie spotkania mogę zaoferować Ci sex klasyczny z dowolną ilością zbliżeń, francuski bez zabezpieczenia, pieszczoty, dowolne pozycje (Możliwy sex analny za dopłata).
A Jesteś spragniony kobiecego dotyku i pieszczot, to Zapraszam do siebie na bardzo zmysłowy masaż relaksacyjny całego ciała, który możemy zakończyć seksem francuskim. Gorąco zapraszam Emilia.

Szczegóły

Miasto: Kartuzy, Województwo pomorskie Status związku: Pojedynczy Zasadność: Heteroseksualiści Długość: 150 - 155 cm Postawa: Puszysta Szkolenie: Szkolnictwo średnie Kolor włosów: Jasny blond Palenie tytoniu: Nr BDSM: Nr Rozmiar miseczki: A70 Ogolony: Tak Kolczyki: Nr Tatuaże: Nr